POZNAJ NAS

Po pierwsze jesteśmy rodzicami

Jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci w takim samym stopniu jak za otacząjącą nas zurbanizawaną przestrzeń. Każdy projekt, który opuszcza naszą pracownię to kolejne dziecko, które ma wpływ na nasze otoczenie, definiując krajobraz, w którym poruszamy się, mieszkamy, pracujemy i odpoczywamy.

Założyliśmy pracownię architektoniczną RAW STUDIO w 2010, po niespełna dziesięciu latach drogi, w której zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do pracy niezależnie, na poziomie i zgodnie ze standardami, których nauczyliśmy się w Australii, Wielkiej Brytanii oraz Polsce.

w 2016 roku nasze najlepsze i tanie w budowie projekty opublikowaliśmy w katalogu o nazwie NANO House, tym samym udostępniając przetestowane wcześniej budynki naszym Klientom w niższej cenie.

W pracy zawodowej, jak i prywatnie, jako doskonałe małżeństwo, uzupełniamy się na każdym etapie procesu projektowego, za każdym razem przekazując naszym Klientom projekt ich marzeń, wspierając ich również wiedzą nie tylko w czasie projektowania i wyboru technologii budowlanej, lecz również w czasie całego procesu budowy.

Nie jesteśmy kolejnym biurem projektowym sprzedającym projekty typowe. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze projekty, chcemy pomagać i wspierać naszych Klientów w drodze do budowy najczęściej ich pierwszego, małego domu.

Nasze projekty to coś więcej niż tylko elewacja budynku, na podstawie której najczęściej ocenia się budynki. Każdy udostępniony tu projekt powinien być ergonomiczny, przestronny oraz tani w budowie. Inaczej nie spełni podstawowych kryteriów NANO House.

Specjalnie ograniczamy ilość publikowanych projektów, gdyż tylko to pozwala nam na jeszcze lepsze dopracowywanie każdego z nich, bardziej komplementarną pomoc naszym Klientom w czasie zakupu i adaptacji.

 

Agnieszka i Radek Wanago